برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

این کلت لعنتی…

[مدت‌زمان خواندن: < 1 دقیقه]

محمد.ح / وبلاگِ …واو بی واو:

«کلت ۴۵» را قبل از نمایشگاه خریدم. چند روزی بعد از معرفی اش سری زدم به «کافه کراسه» و خریدمش. به خودم قول دادم که تا قبل از نماشگاه بخوانم و نقدی بنویسم. تا شاید نقد جایی چاپ شد و کسی خواند و دلش نرم شد و نمایشگاه رفت و خریدش. این طور شاید به نویسنده جوانی که خیلی هم از خودم بزرگتر نیست، کمکی کرده باشم و کمکِ بزرگتر به جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، که رمانی خوب و خوش خوان، و البته کمی کلفت، در باره انقلاب، فضایش و سازمان مجاهدین خلق نوشته شده و چه خوب که دیده شود.
طبق معمول زیر قول زدم! و وقتی تویِ نمایشگاه «حسام الدین مطهری» را تویِ غرفه «آرما» دیدم دلم شکست. حس کردم نامردی زیادیِ کردم. برگشتم خانه و پلاستیک پلمپ کتاب را باز کردم و بی محابا خواندمش. سه شبه. بی خیالِ دو تا امتحانی که این دو روز داشتم.
و تقریبا از آن روز تا حالا صفحه ی وردی رویِ لپ تاپم باز است که بالایش ریز نوشته ام «هوالانیس» و زیرش چند خطی هم همین روایتِ نمایشگاه و خواندن فوری اش را. هنوز هر بار لپ تاپ را “هایبرنیت”۱ می کنم که نوشته نپرد و بنشینم به نوشتن ادامه اش، اما…
۱.Hibernate؛نیم کِش وسطِ روشنی و خاموشی!
یک مطلب در همین زمینه:  نقد نویسنده سایت فردانیوز بر رمان کلت۴۵

ورود مشترکان

یا همین امروز مشترک شوید و از مطالب ویژۀ کاغذ استنسیل بهره ببرید:

برخی از کتاب‌های من
کلت ۴۵ کلت ۴۵
reviews: 13
ratings: 59 (avg rating 3.69)

تذکره اندوهگینان تذکره اندوهگینان
reviews: 13
ratings: 28 (avg rating 4.18)

درخت به درخت به
reviews: 3
ratings: 16 (avg rating 3.31)

پادکست

اشتراک مطالب ویژه

کاغذ استنسیل مطالبِ ویژه‌ای برای مشترکان منتشر می‌کند. شما هم می‌توانید مشترک کاغذ استنسیل شوید و مطالب ویژه را کامل بخوانید.