داستان

رمان «بیرون افتاده از کفن» برای اندروید + ePUB

The Earthquake at Lisbon in 1755 by Pearson

بیرون افتاده از کفن رمانی آخرالزمانی است. رمانی که در آن شخصیت‌ها با وقایعی هولناک مواجه می‌شوند و می‌کوشند از پس زنده نگه داشتن خود بر بیایند. این رمان، داستانِ باز پس دادنِ بارِ گناه است.
در سال 92، رمانی با عنوانِ «بیرون افتاده از کفن» نوشتم. در نهایت، فضا را برای انتشار کاغذی آن مناسب ندیدم. بالأخره تصمیم گرفتم این اثر را برای موبایل‌بازها و کسانی که دوست دارند کتاب را به صورت دیجیتال بخوانند آماده کنم. حاصلش یک اپلیکیشنِ ویژهٔ اندروید است که لینک دانلودِ آن در اختیارِ شماست. برای دانلودِ فایل هزینه‌ای کم در نظر گرفته‌ام که در صورتِ تمایل پیش از خواندنِ رمان، لطف کنید و هزینه را به صورت اینترنتی بپردازید.
قیمت: 1999 تومان – حجمِ فایل: 2.50 مگابایتنسخهٔ دوم: حجم 700 کیلوبایت
android-iconنسخهٔ اندروید:
[parspalpaiddownloads id=”6″]  


 
epubنسخهٔ ای‌پاب:
جدید: نسخهٔ ePUB ویژهٔ بوک‌ریدرها و سیستم‌های ios هم تهیه شد و هم‌اینک قابلِ دانلود است: (حجم 300 کیلوبایت – قیمت 1999 تومان)
[parspalpaiddownloads id=”7″]  
نکتهٔ مهم: بعد از اتمام مراحل خرید، لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می‌شود. در صورتی که لینک در Inbox شما نبود، پوشهٔ Spam را بررسی کنید و در صورت ارسال نشدنِ لینک دانلود حتما با [email protected] تماس بگیرید.
 
ویدئوی معرفی این کتاب:

>>
بازتاب‌ها:
خبرگزاری مهر
سایت صدا و سیما
خبرگزاری تسنیم
سایت فرهنگِ امروز
 
در فروشگاه‌های اپلیکیشن:
ایران اپس
پارس هاب

حسام الدین مطهری

حسام الدین مطهری

دربارۀ انسان می‌نویسم و قصه می‌بافم. این کار برایم نوعی جستجوگری است: جستجوی نور. این روزها برای امرار معاش به حرفۀ کپی‌رایتینگ مشغولم.

نظر شما چیست؟

حسام‌الدین مطهری

من داستان‌نویس و کپی‌رایتر هستم. دربارۀ انسان می‌نویسم و قصه می‌بافم. این کار برایم نوعی جستجوگری است: جستجوی نور.

تماس:

ایران، تهران
صندوق پستی: ۴۳۷-۱۳۱۴۵
[email protected]